Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

KUJDES! U hap e kuqja, po kalon avioni! (VIDEO)

KUJDES! U hap e kuqja, po kalon avioni! (VIDEO)

0 Komentet 🕔26.09.2013 - 09:29

Një aeroport që përmes tij kalon rruga kryesore e qytetit. I tillë është aeroporti i Gjibraltarit, i cili për shkak të hapësirës që vogël të tij është detyruar që auerportin dhe rrugën t’i ndërtojë në hapësira që priten me njëra-tjetrën duke kaluar kështu me radhë.
Çdo 10 minuta kalimi në rrugë ndërpritet për të lejuar avionët që të fluturojnë, ndërsa më pas hapet semafori jeshil dhe makinat e njerëzit mund të kalojnë në anën tjetër të aeroportit duke bërë avionët të presin radhën.

01290479553

gibraltar-airport-2[2]

Gibraltar-Airport-where-planes-meet-cars-4

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Pjesërisht vranët
14°/4°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 22, 2019
Shiu!
12°/6°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Chance of Shiu!
12°/3°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Bore! Showers
1°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 22, 2019
Bore!
1°/-3°
It is forcast to be Ice Pellets at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Ice Pellets
2°/-2°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Overcast
3°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 22, 2019
Bore!
3°/-1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Chance of Shiu!
4°/-1°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214