Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Kryeqyteti së shpejti me dy stadiume

Kryeqyteti së shpejti me dy stadiume

0 Komentet 🕔20.02.2015 - 10:53

Kryeqyteti shqiptar pritet të ketë në funksionim edhe stadiumin “Selam Stërmasi”, para se të mbyllet ky sezon futbollistik. Prej disa javësh po vazhdon puna për “shtëpinë” e re të skuadrës së Tiranës.

Sipas informacionit të dhënë nga ana e zyrës për shtyp e klubit kryeqytetas, rikonstruksioni i stadiumit po ecën me ritme të shpejta, në mënyrë që ish-Stadiumi “Dinamo” të jetë gati para fundit të sezonit. Një dhuratë kjo edhe për tifozët bardheblu, të cilët shumë shpejt do të kenë mundësinë që të shohin ekipin e tyre të zemrës në atë që do të jetë vetëm “shtëpia” e tyre.

Tribuna përkarshi, tribuna kryesore, anekset përballë dhe ato qendrore, një sektor për tifozët miq, ambientet e brendshme si dhe të tjera zhvillime surprizë janë pjesë e këtij projekti me një investim të madh që po realizohet vetëm nga klubi i Tiranës.

Këtë javë ka nisur puna për shtrimin e nënshtresës që do të lejojë më pas vendosjen e tapetit të gjelbër. Në ambientet e brendshme të stadiumit është mbyllur faza e parë e punimeve.

2

3

4

5

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Shiu!
14°/6°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
11°/1°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Bore! Showers
-1°/-3°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Clear
0°/-7°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-2°/-5°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Chance of Shiu!
6°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Bore!
-1°/-7°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore!
1°/-4°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214