Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Koutinjo i mahnit të gjithë tek Liverpuli

Koutinjo i mahnit të gjithë tek Liverpuli

0 Komentet 🕔03.05.2013 - 06:59

Mesfushori i Liverpulit, Felipe Koutinjo, pas transferimit tek klubi anglez nga Interi po i mahnit të gjithë me klasin e tij.

Koutinjo kaloi nga Interi tek Liverpuli për shifrën e 8.5 milionë sterlinave ku për tetë ndeshje ka arritur të shkëlqejë. Shoku i tij në ekip, Lukas Leiva thotë se ai do të bëhet edhe më i mirë.

“Koutinjo është lojtar i ri që ka shumë përvojë, pasi ai ka luajtur shumë në Serie A dhe gjashtë muaj në Spanjë”.

“Natyrisht,  Premier Liga  është ndryshe, por ai ka qenë fantastik nga momenti kur ka ardhur. Sigurisht, ai do të bëhet më i mirë, për shkak se punon shumë dhe është i ri”, thekson Leiva.

/Ariglon Pali/

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 11, 2018
Pjesërisht vranët
12°/-1°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 12, 2018
Clear
11°/1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Chance of Shiu!
11°/4°
Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 11, 2018
Pjesërisht vranët
4°/-3°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 12, 2018
Pjesërisht vranët
5°/-5°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Mostly Cloudy
2°/-3°
Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 11, 2018
Pjesërisht vranët
2°/-8°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 12, 2018
Clear
3°/-8°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Pjesërisht vranët
2°/-5°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214