Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Kosovë-Turqi, përcaktohet çmimi i biletave

Kosovë-Turqi, përcaktohet çmimi i biletave

0 Komentet 🕔13.05.2014 - 15:02

Federata e Futbollit e Kosovës (FFK) ka caktuar çmimet e biletave për ndeshjen 22 majit që kjo përfaqësuese do të luajë përballë Turqisë në stadiumin “Adem Jashari” të Mitrovicës.

Komiteti Ekzekutiv i FFK-së ka mbajtur mbledhjen e radhës ku ka debatuar për përgatitjet e deritashme për dy ndeshjet e radhës të përfaqësueses së Kosovës, kundër Turqisë  më 21 maj dhe Senegalit më 25 maj.

Kurse, KE mori vendim edhe për çmimin e biletave për ndeshjen kundër Turqisë. “Biletat VIP do të kushtojnë 20 euro, për pjesën perëndimore 15 euro, në pjesën lindore 10 euro, ndërsa veri dhe jugu do të kushtojnë 5 euro”, thuhet në njoftimin e FFK-së.

“KE ka vendosur që për grupet e organizuara të tifozëve, deri në 100 bileta për secilin grup të kozerisë biletat të jenë 3 euro”, vazhdon njoftimi.

Ndërsa, këto biletat pritet të dalin në treg dy ose tre ditë para ndeshjes.

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E enjte E premte
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Shiu!
9°/3°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Pjesërisht vranët
13°/4°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Chance of Shiu!
11°/0°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Bore!
0°/-3°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Bore! Showers
0°/-4°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Bore! Showers
-3°/-6°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Shiu!
2°/1°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Bore!
4°/-3°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Bore!
-1°/-7°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214