Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Koku: Milani test lakmues për PSV-në

Koku: Milani test lakmues për PSV-në

0 Komentet 🕔20.08.2013 - 12:51

Trajneri i PSV Einthoven, Philip Koku, para ndeshjes kualifikuese për në Ligën e Kampionëve ka thënë se beson që skuadra e tij do të japë gjithçka për të mposhtur Milanin që do të jetë testi i PSV-së. Ndeshja do të zhvillohet në ditën e sotme ndaj dhe për PSV-në është një mundësi e madhe, ndonëse jo e lehtë.

Për më tepër citojmë që Koku tha: “Ne do të luftojmë me të gjitha fuqitë tona. Milani do të jetë një test lakmues për ne. Ne duam të luajmë kundër klubeve të mëdha dhe kjo ndeshje është një mundësi e madhe për ne. Kam parë shumë ndeshje të tyre dhe e di se ata kanë shumë kualitete. Nuk do të jetë e lehtë për ne të përballemi me ta. Ne duhet të reduktojmë sasinë e gabimeve që bëjmë”.

/Bekim Bici/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E enjte E premte
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Shiu!
9°/3°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Pjesërisht vranët
13°/4°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Chance of Shiu!
11°/0°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Bore!
0°/-3°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Bore! Showers
0°/-4°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Bore! Showers
-3°/-6°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Shiu!
2°/1°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Bore!
4°/-3°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Bore!
-1°/-7°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214