Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Klop: Stop! Levandovski qëndron tek Borusia

Klop: Stop! Levandovski qëndron tek Borusia

0 Komentet 🕔29.05.2013 - 07:55

Trajneri i Borusias së Dortmundit, Jurgen Klop, i kërkoi të martën mediave që t’i japin fund thashethemeve rreth Levandovskit, i cili për flitet për një kalim tek Bajerni i Mynihut.

”Situata sot për sot është e tillë që nuk ka asnjë ofertë zyrtare nga ana e Bajernit. Unë kam besimin që Robert do të luajë me ne edhe në sezonin e ardhshëm. Në ditët e ardhshme do t’i japim fund këtyre spekulimeve”, deklaroi Klop.

24-vjeçari polak hyn në vitin e fundit të kontratës së tij me Borusian dhe përballë refuzimit të rinovimit, besohet se klubi do ta shesë, për të mos e humbur në sezonin e ardhshëm me parametra zero.

Prej disa muajsh Levandovski përflitet për një kalim të mundshëm në radhët e Bajernit, por Borusia pritet të t’i japë jetë një ankandi, midis Bajernit, Çelsit dhe Realit, të gjitha klube që kanë shprehur interes për polakun.

/Dorjan Gjepali/

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
10°/1°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Mostly Cloudy
11°/-1°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Mostly Cloudy
1°/-8°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-3°/-6°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Pjesërisht vranët
0°/-8°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
0°/-11°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
1°/-6°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Bore! Showers
-2°/-6°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214