Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Kavajë, i vë flakën shtëpisë pastaj vetvritet

Kavajë, i vë flakën shtëpisë pastaj vetvritet

0 Komentet 🕔21.08.2013 - 12:27

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur vetëm pak orë më parë në qytetin e Kavajës ku një i moshuar, në rezistencë për të mos i liruar banesën ish-pronarit të saj, i ka dhënë fund jetës duke u vetvrarë.

72-vjeçari Enver Shabjani jetonte vetëm, por kur përmbarimi me ndihmën e policisë private ka shkuar për të ekzekutuar vendimin e gjykatës që i kthente godinën ish pronarit ai ka kaluar në gjendje depresioni.

Në gjendje të rënduar psikologjike, ai ka filluar të qëllojë me kallashnikov ndaj përmbaruesve që të mos afrohen. Akti tij ka shkuar dhe më tej duke vënë zjarin banesës dhe rrezikuar të tjerat përreth. Pas kësaj i moshuari ka qëlluar mbi veten duke gjetur vdekjen e menjëhershme. Forcat zjarrëfikse kanë shuar flakët, ndërkaq policia po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.

 /Elona Tereziu/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se me rezultatet e fundit Kombëtarja jonë e futbollit do të kualifikohet në Euro 2016?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E diel E hënë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 18, 2017
Pjesërisht vranët
18°/7°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on November 19, 2017
Mostly Cloudy
16°/5°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 20, 2017
Clear
13°/0°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on November 18, 2017
Chance of Shiu!
6°/-1°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on November 19, 2017
Mostly Cloudy
8°/-3°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 20, 2017
Clear
10°/0°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on November 18, 2017
Shiu!
11°/5°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on November 19, 2017
Mostly Cloudy
9°/1°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 20, 2017
Pjesërisht vranët
7°/-5°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr