Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Kasijas: Unë shkatërrova gjithçka

Kasijas: Unë shkatërrova gjithçka

0 Komentet 🕔14.06.2014 - 10:26

Portieri spanjoll  Iker Casillas ka marrë përgjegjësinë e tij  në shpartallimin e pësuar të premten kundër Holandës (5-1).

“Holanda ka një lojë fenomenale dhe ne nuk ishim në lartësinë e duhur. E pranojmë që nuk ishim mirë, por ajo që ndodhi ndodhi. Ishte një ndeshje në të cilën Holanda ishte mirë dhe ne ishim shumë larg nga ajo që ne bëjmë “, tha Kasijas.

Portierit spanjoll  nuk i ka munguar edhe premtimi  kundër Kilit. “Ne duhet të mendojmë për ndeshjen kundër Kilit si të ishte fundi i kësaj bote. Kjo është një ndeshje  ku ne mund të kemi shpresa të mira”, thotë portieri.

Pas ndeshjes së djeshme, Kasijas është i përgatitur për kritikat që ekipi spanjoll do të marrë.

“Ne nuk mund ta kthejmë  në dramë. Ne jemi kampionët e botës, jemi të pjekur dhe dimë  sesi të sillemi me kritikat. Kjo është normale. Ne duhet të durojnë, të punojmë  dhe të përgatitemi për ndeshjen me Kilin”, përfundoi  portieri spanjoll.

/Ermand Vrapi/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E enjte E premte
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Shiu!
9°/3°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Pjesërisht vranët
13°/4°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Chance of Shiu!
11°/0°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Bore!
0°/-3°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Bore! Showers
0°/-4°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Bore! Showers
-3°/-6°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Shiu!
2°/1°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Bore!
4°/-3°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Bore!
-1°/-7°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214