Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Kasano tek Parma

Kasano tek Parma

0 Komentet 🕔04.07.2013 - 09:33

Antonio Kasano është zyrtarisht lojtarë i Parmës, këtë gjë e ka konfirmuar klubi dhe drejtori gjeneral Leonardi.

“Parma FC komunikon me kënaqësi blerjen nga Interi të fantazistit Antonio Kasano dhe i jep zyrtarisht mirëseardhjen lojtarit në familjen tonë. Detajet e prezantimit të lojtarit që do të veshë fanellën 99 do ti japim më vonë.”– ka komunikuar klubi.

Në mikrofonat e “Sky Sport”, drejtori gjeneral i Parmës ka thënë: “Kasano është një lojtar i yni, nesër do e prezantojmë dhe shpresoj të shohë shumë njerëz. Do të mbajë fanellën me numër 99.”

Ky është klubi i shtatë në karrierën e tij (pas Barit, Romës, Realit të Madridit, Sampdorias, Milanit dhe Interit).

/Ariglon Pali/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
10°/1°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Mostly Cloudy
11°/-1°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Mostly Cloudy
1°/-8°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-3°/-6°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Pjesërisht vranët
0°/-8°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
0°/-11°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
1°/-6°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Bore! Showers
-2°/-6°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214