Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Kapet në Kapshticë i arratisuri

Kapet në Kapshticë i arratisuri

0 Komentet 🕔11.09.2013 - 09:20

Një tjetër  person është arratisur nga burgu i Shën Kollit të Lezhe, duke thyuer lejen e dhënë.

Petrit Ndreaj, 34-vjec nga fshati Perlat i Mirditës ishte dënuar për vjedhje, dhe kishte dalë me leje ditore.

Forcat policore kanë konstatuar shkelje dhe kanë lëshuar njëë urdhër ndalimi, pasi ai duhej të ishte kthyer në qeli që në datën 9 shtator.

Burimet e policisë bëjnë me dije se 34-vjecari kishte tentuar të kalontë kufirin Grek, por pasi policia kishtë mundur të identifikontë të arratisurin ata e kanë ndaluar në Kapshticë.Disa orë më vonë është bëtë shoqërimin në polici dhe kanë nisur procedurat e rikthimit në qeli.

/Jonida Halili/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
9°/2°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Pjesërisht vranët
10°/-2°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 19, 2018
Clear
11°/-1°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Overcast
-3°/-5°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Pjesërisht vranët
0°/-9°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 19, 2018
Clear
1°/-8°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
0°/-6°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Bore! Showers
-3°/-8°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 19, 2018
Pjesërisht vranët
0°/-10°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214