Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Kamëz, shpërthen bombla e gazit, plagosen 3 persona

Kamëz, shpërthen bombla e gazit, plagosen 3 persona

0 Komentet 🕔28.06.2013 - 09:02

Një shpërthim ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në një çerdhe shtetërore në Kamëz ku janë plagosur 3 persona.

Sipas burimeve të marra, ngjarja ka ndodhur në kuzhinën e çerdhes në momentin kur është ndërruar bombula e gazit, por fatmirësisht nga ky shpërthim nuk ka pasur viktima, ndërsa të plagosur kanë mbetur roja e çerdhes, kuzhinierja dhe një fëmijë.

Të plagosurit janë dërguar menjëherë në Qendrës Spitalore “Nënë Tereza”. Sipas informacioneve të marra nga spitali “Nënë Tereza” plagë më të rënda ka marrë kuzhinierja dhe roja e çerdhes, ndërsa fëmija ka marrë plagë të lehta dhe pas mjekimit është dërguar në banesën e tij.

Ndërkohë grupi hetimor ka mbërritur në vendgjarje për zbardhjen e ngjarjes.

/Erina Haxhiu/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
9°/2°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Pjesërisht vranët
10°/-2°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 19, 2018
Clear
11°/-1°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Overcast
-2°/-4°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Pjesërisht vranët
0°/-9°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 19, 2018
Clear
1°/-7°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
0°/-6°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Bore! Showers
-3°/-8°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 19, 2018
Pjesërisht vranët
0°/-10°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214