Kakavijë, sekuestrohen lëndë narkotike

0

Në pikën kufitare të Kakavijës sekuestrohet kokainë, heroinë dhe marijuanë , ndërsa në pranga ka përfunduar një 45-vjeçar nga Fieri.

Burimet e policise  bëjnë të ditur se në në brendësi të makinës tip Ford me targa AA 228 ER, që drejtohej nga shtetasi Kadri Kapaj, u gjetën 1 kilogram kokainë, 300 gramë heroinë dhe 1 kilogram marijuanë.

Nuk njihet ende  destinacioni i saktë i mjetit me lëndë narkotike, organet kompetente po punojnë për të zbuluar bashkëpunëtorët e mundshëm të 45-vjecarit.

/Jonida Halila/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here