Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Beder



Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Kaka prezantohet para 20 mijë tifozëve të Sao Paulo

Kaka prezantohet para 20 mijë tifozëve të Sao Paulo

0 Komentet 🕔07.07.2014 - 11:50

Ish-futbollisti i Milanit, Kaka ka shprehur kënaqësinë e tij pas prezantimit te Sao Paulo, ku do të qëndrojë si i huazuar nga Orlando City.

32-vjeçari e ndërpreu kontratën me Rossonerët për të nënshkruar me klubin nga MLS, ku do të luajë nga viti 2015, mirëpo ai fillimisht do të luajë si huazim te klubi brazilian.

“Është një moment emocionues, pas 11 vitesh, të kthehem te klubi ku jam rritur, ku e nisa futbollin, t’i shoh të gjithë tifozët këtu, miqtë e mi dhe familjen”.

“Është një ditë shumë e veçantë për mua. Sao Paulo më ka futur në botën e futbollit dhe kthimi këtu është një ditë e paharrueshme dhe shumë e veçantë”, ka deklaruar Kaka.

Rreth 20.000 tifozë ishin të pranishëm në prezantimin e tij te klubi i fëmijërisë.

/ Dorjan Gjepali /

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Overcast
10°/3°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 14, 2018
Chance of Shiu!
15°/8°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Shiu!
15°/6°
Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Mostly Cloudy
3°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 14, 2018
Bore!
-1°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Bore!
-1°/-3°
Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Mostly Cloudy
2°/-6°
It is forcast to be Ice Pellets at 7:00 PM CET on December 14, 2018
Ice Pellets
2°/-2°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Chance of Shiu!
5°/0°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214