Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Juventusi i pandalshëm në krye të Serisë A

Juventusi i pandalshëm në krye të Serisë A

0 Komentet 🕔25.01.2015 - 22:19

Juventusi ka fituar pasditen e sotme perballe Chievo Verones me rezultatin e paster 2-0. Ne pjesen e pare Chievo tregohet e rrezikshme ne zonen e Juventusit por pa arritur te shenoje . Vnedasit humbin disa raste me Carlos Tevez dhe kombinimet e Juves jane te paqarta.

Ne pjesen e dyte bardhezinjte hidhen ne fushen e lojes me nje fytyre krejt ndryshe duke rrezikuar porten kundershtare. Ne min e 60′ vjen dhe goli nga Pol Pogba i cili shenoi me nje goditje te forte jashte zone.

Per te mbyllur llogarite mendon Lichtsteiner i sapofutur ne loje . Kaq mjafton dhe Juve e shikon veten momentalisht 7 pike para Romes qe do te luaje ne mbremje perballe Fiorentines.

/Klevis Deda/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Shiu!
14°/6°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
11°/2°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Bore!
-1°/-3°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Clear
0°/-7°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-2°/-5°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Chance of Shiu!
5°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Bore!
-1°/-7°
It is forcast to be Ice Pellets at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Ice Pellets
1°/-3°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214