Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Juve fiton me gol në pozicion jashtë loje? (VIDEO)

Juve fiton me gol në pozicion jashtë loje? (VIDEO)

0 Komentet 🕔29.09.2013 - 17:39

Juventusi ka arritur një fitore minimale në derbin e Torinos, me një gol të dyshimtë për pozicion jashtë loje.

Pavarësisht rasteve të shumta nga të dyja skuadrat, pjesa e http://cialis4dailyusedosage.com/ russian pharmacy online parë e takimit u mbyll me rrjeta të paprekura.

cialis buy online

Në pjesën e dytë miqtë gjetën buy cialis from mexico golin e avantazhit vetëm pas nëntë minutash lojë cialis compared to viagra me anë të Pogbas, generic cialis por më parë ishte topi ishte prekur nga Tevez që vinte nga një pozicion i dyshimtë që u la jashtë vëmendjes së tre cialis gjyqtarëve; të portës, anësorit dhe kryesorit.

Me këtë fitore sildenafil fil ok “Zonja e vjetër” ngjitet në vendin e dytë me pikë të barabarta me Napolin (16) në pritje të ndeshjeve të tjera.

Interi viagra and cialis do lowest viagra prices të luajë në cialis use as needed Trieste përballë Kaljarit where to buy viagra online (15:00) ndeshje viagra to buy që është në dyshim për shkak të shiut cialis versus viagrahow to ask a doctor for cialis canadian pharmacy for cialis ka mbushur fushën, ndërsa Roma pret Bolonjën në mbrëmje, 20:45.

/Ariglon Pali/

 

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr