Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Juve-Barca, natë e cmendur në Ligën e Kampioneve

Juve-Barca, natë e cmendur në Ligën e Kampioneve

0 Komentet 🕔11.04.2017 - 15:47

Juventusi do të presë sonte Barcelonën në Torino. Supërsfida do të luhet në “Juventus Stadium”, duke filluar nga ora 20:45.

Alegri dhe Bufon do të përballen përsëri me Mesin, Nejmar dhe Suarez (MSN) dhe të tjerë, me synimin për të bërë më të mirën e mundshme  për të fituar tripletën.

Juventus ka mbrojtjen më të mirë këtë sezon në Ligën e Kampioneve, me vetëm 2 gola të pësuar. Nga ana tjetër kemi Barcelonën me sulmin më të mire, me 26 gola të shënuar.

“Bardhezinjte” e Alegrit do të kërkojnë të hakmerren ndaj Barcelonës për finalen e humbur dy vite më parë me rezultatin 3-1 dhe do të bëjnë te pamundur që ta fitojnë këtë ndeshje në shtëpinë e tyre, pasi janë të pathyeshëm prej 17 ndeshjesh në Ligën e Kampioneve.

/Gentian Duka/

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
11°/1°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Overcast
11°/-1°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
-1°/-7°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-3°/-6°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Clear
0°/-8°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
-2°/-11°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
1°/-5°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Bore! Showers
-2°/-6°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214