Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Jovetiç, tifozët e përshëndesin me sharje

Jovetiç, tifozët e përshëndesin me sharje

0 Komentet 🕔12.06.2013 - 15:37

Tifozët e Fiorentinës kanë ofenduar sulmuesin malazez Stefan Jovetiç, duke e bërë fakt të kryer largimin e tij nga ky ekip.

Dje ata kishin vendosur në derën e stadiumit “Franki” një parullë ku shkruhej: “Firence është një qytet arti dhe nuk i intereson kush vjen e kush ikën. Ne duam punëtorë dhe jo mercenarë”.

Indinjata e tifozëve të Fiorentinës erdhi pasi pak kohë më parë malazezi deklaroi se kishte dëshirë të luante me një skuadër ku mund të fitonte tituj, dhe Juventusi është dëshira e tij.

Kjo nuk u prit aspak mirë nga drejtuesit e klubit, të cilit nuk i kishin dhënë leje të fliste në publik, dhe për rrjedhojë edhe u gjobit.

/Klajdi Lleshi/

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 19, 2019
Shiu!
14°/5°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 20, 2019
Chance of Shiu!
13°/2°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Mostly Cloudy
14°/4°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 19, 2019
Bore!
2°/-1°
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on January 20, 2019
Overcast
3°/-1°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Bore!
1°/-3°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 19, 2019
Pjesërisht vranët
4°/-2°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on January 20, 2019
Mostly Cloudy
4°/-2°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Mostly Cloudy
3°/-2°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214