Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Jorida Tabaku: Rama plan për të grabitur pasuritë e vendit

Jorida Tabaku: Rama plan për të grabitur pasuritë e vendit

0 Komentet 🕔27.08.2013 - 18:10

 

Gjatë një deklarate për shtyp, deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku referuar konferencës së PS ‘’Shqipëria e gjeneratës tjetër” ka akuzuar Edi Ramën se po synon që të vendosë pronat e vendit në kontrollin e miqve të tij.

Deputetja Tabaku tha se për të mbrojtur standardet demokratike, të drejtat civile, sociale dhe ekonomike, PD do t’u qëndrojë krah të gjithë qytetarëve të vendit tonë, përballë këtij arbitrariteti të PS-së.

Ajo tha se PD nuk do të lejojë kurrsesi që pjesët më të çmuara të rivierës shqiptare të grabiten dhe me ato pjesë të shpërblehen gjithfarësoj biznesmenësh dhe arkitektësh të cilët financuan fushatën e PS.

/Ariana Saraçi/

 

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
9°/2°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Pjesërisht vranët
10°/-2°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 19, 2018
Clear
11°/-1°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Overcast
-2°/-4°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Pjesërisht vranët
0°/-9°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 19, 2018
Clear
1°/-7°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
0°/-6°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Bore! Showers
-3°/-8°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 19, 2018
Pjesërisht vranët
0°/-10°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214