Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Jonuzaj nuk është në listën e Ligës së Kampionëve

Jonuzaj nuk është në listën e Ligës së Kampionëve

0 Komentet 🕔05.09.2013 - 08:12

Adnan Januzaj, talenti shqiptar i  Manchester Unitedit nuk është përfshirë në listën e lojtarëve që do të luajnë në fazën grupore të Ligës së Kampionëve.

18-vjeçari, i  cili la përshtypje gjatë turneut parasezonal në Azi, nuk e ka bindur menaxherin David Moyes që ta përfshijë në skuadrën që do të luajë në garën më të madhe evropiane për klube.

Por duhet thënë se jashte kësaj liste ka mbetur dhe Darren Fletcher, performanca e të cilit që pas diagnostikimit me kolit ulçeroz në vitin 2011, i  janë kufizuar gjithnjë e më shumë paraqitjet për United.

Në Ligën e Kampionëve do të luajnë ardhjet e reja, si Marouane Fellaini dhe Wilfried Zaha.

/Jonida Halili/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Pjesërisht vranët
14°/4°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 22, 2019
Shiu!
12°/6°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Chance of Shiu!
12°/3°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Bore! Showers
1°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 22, 2019
Bore!
1°/-3°
It is forcast to be Ice Pellets at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Ice Pellets
3°/-2°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Overcast
3°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 22, 2019
Bore!
3°/-1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Chance of Shiu!
4°/-1°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214