Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

“Je lojtar i vjetër dhe i lodhur”, gazetari- Ramës: Duro deri në dhjetor, uroj mos të  të shoh si Nano që iku si fshatar

“Je lojtar i vjetër dhe i lodhur”, gazetari- Ramës: Duro deri në dhjetor, uroj mos të të shoh si Nano që iku si fshatar

0 Komentet 🕔14.11.2018 - 09:48

Gazetari dhe njëkohësisht botuesi i gazetës “Koha Jonë “,  Nikoll Lesi është  përplasur disa herë  me kryeministrin Edi Rama, teksa ishin të  ftuar perballë  njëri-tjetrit  në emisionin “Repolitix” në  Report  tv.

nikoll-rama Ndërsa debatonin për  fajësinë ose jo të ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri dhe rikthimin e tij të mundshëm në PS, Rama ka shkëmbyer disa batuta me Lesin.
Rama: I vjetër dhe i lodhur
Lesi: Duro, duro, do ta shohim nga dhjetori a nga pranvera sa i lodhur jam.
Rama: S’je i lodhur nga unë, je i lodhur nga jeta, po leri se nuk të shkojnë këto.
Lesi: Unë flas në emër të oponencës. Uroj kurrë të mos të të shoh si Fatos Nano që iku si fshatar në Maqedoni.
Rama: Ku të iki, te Koha Jonë?

 

/R.Bakalli/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
10°/1°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Mostly Cloudy
11°/-1°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Mostly Cloudy
1°/-8°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-3°/-6°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Pjesërisht vranët
0°/-8°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
0°/-11°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
1°/-6°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Bore! Showers
-2°/-6°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214