Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Januzaj zgjedh Kosovën

Januzaj zgjedh Kosovën

0 Komentet 🕔16.01.2014 - 14:49

Talenti i Mançester Junaited, 18 vjeçari Adnan Januzaj duket se e ka bërë zgjedhjen e tij se më kë kombëtare do të luajë në të ardhmen.

Sipas gazetës turke “Fanatik”, thuhet se Januzaj do të jetë pjesë e kombëtares së Kosovës.

“Në emër të popullit të Kosovës dhe familjes time, për t’i bërë ata të lumtur, kam zgjedhur kombëtaren e Kosovës për t’u bërë pjesë e saj”, citon gazeta turke.

Kosova tashmë është lejuar nga FIFA të luajë ndeshje miqësore dhe duket se kjo ka qenë arsyeja pse Januzaj ka zgjedhur Kosovën, shtetin e origjinës së tij.

/Dorjan Gjepali/

 

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Shiu!
14°/6°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
11°/1°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Bore! Showers
-1°/-3°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Clear
-1°/-7°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-2°/-5°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Chance of Shiu!
6°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Bore!
-1°/-7°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore!
1°/-4°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214