Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Januzaj si Pogba?

Januzaj si Pogba?

0 Komentet 🕔24.09.2013 - 12:54

A do të përfundojë Adnan Januzaj si Paul Pogba?  Kjo është pyetja që  specialistët e futbollit britanik kanë vënë në diskutim kohët e fundit rreth epokës së re të Manchester United. Daily Mail raporton se çështja rreth lojtarit të talentuar me kombësi Kosovare mund të përfundojë si Paul Pogba, i cili u largua nga Manchester drejt Juventusit.

Arsyet janë të njëjta, Januzaj kërkon një hapësirë ​​që Moyes nuk është duke ia dhënë atij kundrejt Juventusit ku përveç hapsirave ka dhe një kontratë që është i gatshëm t’ia ofrojë, lajmi mësohet sipas një raportimi në edicionin online të gazetës britanike.

Kontrata e lojtarit skadon në 2015, por lojtari ka refuzuar rinovimin e saj e ofruar nga klubi anglez, gjë kjo që i shkel syrin Barcelonës dhe Machester City, që janë të interesuara për Januzajn.

Januzaj i përket klasit 1995 dhe luan si mesfushor i majtë. Ai është rritur me mësimet që i ka dhënë legjenda e Manchesterit, Rayan Gigs.

/Xhevahir Qardaku/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Shiu!
14°/6°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
11°/2°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Bore!
-1°/-3°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
-1°/-7°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-2°/-4°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Chance of Shiu!
5°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Bore!
-1°/-7°
It is forcast to be Ice Pellets at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Ice Pellets
1°/-3°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214