Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Jahjaga e Nikolic sot në samitin e Bërdos

Jahjaga e Nikolic sot në samitin e Bërdos

0 Komentet 🕔25.07.2013 - 08:22

Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga dhe presidenti i Serbisë, Tomislav Nikolic do të marrin pjesë sot  në samitin e Bërdos në Slloveni. Samiti i Bërdos vjen pas dështimit të një konference të njëjtë të nivelit të presidentëve në Ohër që  duhej  të mbahej në  qershor.

Por Samiti i Ohrit, nuk u mbajt për shkak se organizatorët nuk e ftuan edhe presidenten e Kosovës, Atifete Jahjaga.

Nisma për samitin e Bërdos vjen nga presidentët Borut Pahor dhe Ivo Josipovic, të cilët shihen si promotor të zgjerimit të mëtejshëm  të Bashkimit Evropian dhe të raporteve të mira ndërfqinjësore në rajon.

/Elta Liksenaj /

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E hënë E martë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Mostly Cloudy
10°/1°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Mostly Cloudy
11°/-1°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Mostly Cloudy
1°/-8°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-3°/-5°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Pjesërisht vranët
1°/-7°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
Array°/-11°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
1°/-6°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Bore! Showers
-2°/-6°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214