Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Ja imazhi i Princesësh Charlote në moshën 18 vjeçare

Ja imazhi i Princesësh Charlote në moshën 18 vjeçare

0 Komentet 🕔19.05.2015 - 11:50

Ky është imazhi i projektuar i princesësh Charlotte në moshën 18 vjeçare, flokë të drejtë, gështenjë dhe me sy të blu të mëdhenj. Bebes tashmë kanë nisur t’i krijohen tipare të formuara.

Krijimi i imazhit të Charlotte është bërë nga ekspertët bazuar nga foto të William dhe Kate të gjyshërve të saj, Charles dhe Diana, Michael dhe Carole. Fotografia e formatit përfundimtar është realizuar nga një grup ekspertësh që kanë ndihmuar policinë amerikane në identifikimin e shumë personave prej shumë kohësh.

“Mendohet se Charlotte do të jetë kështu në moshën 18-vjecare dhe me një fizik atletik të gjatë si mamaja e saj, Kate dhe si të dyja gjyshet”- shpjegon një nga anëtarët e skuadrës, Jovey Mae Hayes.

28C9A60charlot4519905

largea_28412b0100000578-0-image-a-7-14318841991291431977985

 

/Objektiv.al/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se me rezultatet e fundit Kombëtarja jonë e futbollit do të kualifikohet në Euro 2016?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E premte E shtunë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 23, 2017
Pjesërisht vranët
17°/3°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 24, 2017
Pjesërisht vranët
17°/3°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 25, 2017
Clear
17°/8°
Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 23, 2017
Clear
15°/4°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 24, 2017
Pjesërisht vranët
16°/4°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on November 25, 2017
Mostly Cloudy
16°/4°
Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 23, 2017
Clear
13°/-1°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 24, 2017
Clear
12°/-1°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 25, 2017
Clear
12°/2°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr