Ja imazhi i Princesësh Charlote në moshën 18 vjeçare

0

Ky është imazhi i projektuar i princesësh Charlotte në moshën 18 vjeçare, flokë të drejtë, gështenjë dhe me sy të blu të mëdhenj. Bebes tashmë kanë nisur t’i krijohen tipare të formuara.

Krijimi i imazhit të Charlotte është bërë nga ekspertët bazuar nga foto të William dhe Kate të gjyshërve të saj, Charles dhe Diana, Michael dhe Carole. Fotografia e formatit përfundimtar është realizuar nga një grup ekspertësh që kanë ndihmuar policinë amerikane në identifikimin e shumë personave prej shumë kohësh.

“Mendohet se Charlotte do të jetë kështu në moshën 18-vjecare dhe me një fizik atletik të gjatë si mamaja e saj, Kate dhe si të dyja gjyshet”- shpjegon një nga anëtarët e skuadrës, Jovey Mae Hayes.

28C9A60charlot4519905

largea_28412b0100000578-0-image-a-7-14318841991291431977985

 

/Objektiv.al/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here