Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Ja FITUESIT në të gjithë universitetet publike

Ja FITUESIT në të gjithë universitetet publike

0 Komentet 🕔18.09.2013 - 21:28

Ministria e Arsimit publikoi listën e kandidatëve fitues të raundit të parë për vitin akademik 2013-2014. Në të përcaktohen jo vetëm degët e fituara nga maturantët, por edhe pikët në bazë të rezultateve të tyre.  Kandidatët përcaktohen si fitues në bazë të kodit të tyre numerik dhe bëhet fjalë për të gjitha universitetet publike në vend.

Klikoni linkun pët të verifikuar kodin e studentit:
http://www.scribd.com/doc/169185249/Lista-Fitues-Raundi-1

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E hënë E martë
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on May 27, 2018
Clear
31°/17°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CEST on May 28, 2018
Pjesërisht vranët
31°/17°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on May 29, 2018
Clear
30°/17°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CEST on May 27, 2018
Pjesërisht vranët
28°/15°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CEST on May 28, 2018
Pjesërisht vranët
29°/15°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 29, 2018
Chance of a Thunderstorm
30°/15°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CEST on May 27, 2018
Chance of Shiu!
28°/13°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 28, 2018
Chance of a Thunderstorm
29°/13°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on May 29, 2018
Clear
29°/12°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr