Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Italia, Baloteli dhe Montolivo në dyshim përballë Spanjës

Italia, Baloteli dhe Montolivo në dyshim përballë Spanjës

0 Komentet 🕔24.06.2013 - 11:48

Mario Baloteli dhe Rikardo Montolivo, janë në dyshim për ndeshjen e Italisë kundër Spanjës për gjysëmfinalen e Kupës së Konfederatave.

Sulmuesi Mario Baloteli  dje u pa të çalojë, pasi ka një problem në kofshë, por madhesia e problemit ende nuk është konstatuar. Ndërkohë, Montolivo ka pësuar një tërheqje të fortë.

E sigurtë është se do të mungojë Abate. Për të,  ashtu siç tha dhe Prandeli, Kupa e Konfederatave ka përfunduar për shkak se ka nxjerrë njërën shpatull.

Italia fluturoi dje nga Salvadori drejtë Fortalezas, ku do të stërvitet në stadiumin “Vargas”.

/Marenglen Kume/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
9°/2°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Pjesërisht vranët
10°/-2°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 19, 2018
Clear
11°/-1°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Overcast
-3°/-5°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Pjesërisht vranët
0°/-9°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 19, 2018
Clear
1°/-8°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
0°/-6°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Bore! Showers
-3°/-8°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 19, 2018
Pjesërisht vranët
0°/-10°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214