Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Itali, shqiptari ther të shoqen në sy të fëmijëve

Itali, shqiptari ther të shoqen në sy të fëmijëve

0 Komentet 🕔19.06.2013 - 13:49

Një krim brenda familjes shqiptare ka tronditur policinë dhe opinionin publik italian.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në provincën Natisones në Udine të Italisë, ku emigranti shqiptar Lulzim Hadaj, goditi disa herë më thikë bashkëshoren e tij duke e lënë të vdekur në vend.

Fqinji italian ka qenë ai që ka dëgjuar ulërimat e 33 vjeçares dhe ka denoncuar menjëherë ngjarjen e rëndë në polici, e cila ka bërë të mundur vetëm pak çaste më vonë arrestimin e  shqiptarit. Mediat italiane bëjnë me dije se nkrimi ka ndodhur në praninë e dy fëmijëve të tyre 8 dhe 10 vjeç.

Dyshohet se autori e ka kryer krimin për motive xhelozie, megjithëse policia italiane po heton rrethanat e krimit për të zbardhur detajet e kësaj ngjarje makabre.

/Muzafere Dema/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
9°/2°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Pjesërisht vranët
10°/-2°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 19, 2018
Clear
11°/-1°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Overcast
-2°/-4°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Pjesërisht vranët
0°/-9°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 19, 2018
Clear
1°/-7°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore!
-1°/-6°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Bore! Showers
-3°/-8°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 19, 2018
Pjesërisht vranët
0°/-10°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214