Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Itali, policia sekuestron 35 kg heroinë, arrestohen shqiptarët

Itali, policia sekuestron 35 kg heroinë, arrestohen shqiptarët

0 Komentet 🕔09.09.2014 - 08:44

Itali-Dy shqiptarë një 25 vjeç dhe tjetri minoren janë arrestuar nga policia italiane në Padova gjatë një operacioni antidrogë.

Sipas policisë italiane është zbuluar një rafineri droge në qendër të qytetit të Padovës, ku është sekuestrua 35 kg heroinë dhe 60 kg të substancave që shërbenin për përzierjen e heroinës.

Burme nga media italiane bëjnë me dije se shqiptari i arrestuar është identifikuar si Fatjon Muca. Operacioni është zhvilluar ditën e shtunë rreth orës 12:30 ku grupi i policisë hyri në banesën duke sekuestruar lëndën narkotike dhe arrestuar dy shqiptarët.

/Objektiv.al/

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E hënë E martë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Mostly Cloudy
10°/1°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Mostly Cloudy
11°/-1°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Mostly Cloudy
1°/-8°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-3°/-5°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Pjesërisht vranët
1°/-7°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
Array°/-11°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
1°/-6°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Bore! Showers
-2°/-6°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214