Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Itali, ekstradohet i kërkuari shqiptar

Itali, ekstradohet i kërkuari shqiptar

0 Komentet 🕔05.07.2013 - 08:56

Shtetasi shqiptar Gerti Hysenbelliu, i shpallur në kërkim ndërkombëtar është ekstraduar nga shteti italian.

Gjykata e Elbasanit e kishte dënuar Hysenbelliu me 3 vjet e 6 muaj burg, pasi u shpall fajtor për plagosjen e rëndë të shtetasit E.S.

Gjatë arrestimit të tij, u sekuestruan  lëndë narkotike të tipit kanabis sativa dhe heroinë. Arrestimi dhe  më pas ekstradimi i tij u bë pas një bashkëpunimi mes Interpol Tirana dhe Interpol Roma.

/Amela Shehi/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 22, 2018
Chance of a Thunderstorm
28°/17°
It is forcast to be Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 23, 2018
Thunderstorm
23°/15°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CEST on May 24, 2018
Chance of Shiu!
25°/14°
Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 22, 2018
Chance of a Thunderstorm
24°/13°
It is forcast to be Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 23, 2018
Thunderstorm
24°/13°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 24, 2018
Chance of a Thunderstorm
24°/13°
Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 22, 2018
Chance of a Thunderstorm
27°/13°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 23, 2018
Chance of a Thunderstorm
27°/13°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 24, 2018
Chance of a Thunderstorm
24°/12°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr