Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Itali, anija përplas kullën e kontrollit

Itali, anija përplas kullën e kontrollit

0 Komentet 🕔08.05.2013 - 13:08

Tre persona kanë vdekur dhe të tjerë rezultojnë të humbur  në portin e Gjenovës, pasi një anije goditi një kullë kontrolli gjatë natës.

Një pjesë e kullës, në të cilën gjatë aksidentit 14 persona ishin të pranishëm, u rrëzua në ujë.

Një nga viktimat është raportuar të jetë grua në moshën 30 vjeçare, ndërsa dy të tjerë meshkuj.

Punëtorët e shpëtimit u hodhën në ujërat përreth portit në kërkim të rreth 10 personave që rezultojnë të zhdukur. Gjashtë të tjerë u raportuan të plagosur rëndë.

Një punonjës i kompanisë Line Messina konfirmoi se “Ndodhi një aksident, kur anija la portin. Ajo u drejtua drejt kullës, por ne nuk e dimë si dhe sa njerëz janë lënduar “.

Përplasja e ndodhur ringjalli kujtime të dhimbshme të një katastrofe të ngjashme të ndodhur vitin e kaluar në Itali.

 /Jola Llozha/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Pjesërisht vranët
15°/5°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 22, 2019
Shiu!
13°/6°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Chance of Shiu!
12°/3°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Bore! Showers
1°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 22, 2019
Bore!
1°/-3°
It is forcast to be Ice Pellets at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Ice Pellets
2°/-2°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Overcast
3°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 22, 2019
Bore!
3°/-1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Chance of Shiu!
4°/-1°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214