Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Isko mban numrin e Bekam

Isko mban numrin e Bekam

0 Komentet 🕔03.07.2013 - 13:23

Isko ka bërë prezantimin tek Reali i Madridit. Talenti 21-vjeçar do të mbajë fanellën me numër 23, të cilën e ka pasur më parë edhe legjenda Bekam.
Mesfushori u shpreh shumë i lumtur për këtë transferim dhe shpreson që të koleksionojë trofe.

“Së pari dua të përshendës presidentin (Florentino Perez), familjen dhe të gjithë fansat. Për një lojëtarë nuk ka gjë më të madhe se të luaj me Realin e Madridit. Shpresoj që të kënaqem në Madrid dhë të fitoj shumë trofe”.

Ndërsa Florentino Perez u shpreh se lojëtari ka patu edhe kërkesa të tjera, por ai zgjodhi Los Blankos.
“Isko kishte oferta edhe nga klube të tjera, por ai zgjodhi që të luante për Realin e Madridit. Ai po bashkohet me një klub i cili nuk e njeh fjalën e pamundur”.
Spanjolli rrjedhë nga akademija e Valencias, por në dy vitet e tijë tek Malaga ai i ka impresionuar të gjithë me klasin që zotëron.

/Ariglon Pali/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 11, 2018
Pjesërisht vranët
12°/-1°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 12, 2018
Clear
11°/1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Chance of Shiu!
11°/4°
Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 11, 2018
Pjesërisht vranët
4°/-3°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 12, 2018
Pjesërisht vranët
5°/-5°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Mostly Cloudy
2°/-3°
Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 11, 2018
Pjesërisht vranët
2°/-8°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 12, 2018
Clear
3°/-8°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Pjesërisht vranët
1°/-5°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214