Ish-ministrja në Parlament me “Jaguar”

0

Ish-ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu, është parë vazhdimisht të shkojë në Kuvend me një supermakinë sportive të markës “Jaguar XF”, në ngjyrë të zezë.

Mediat shqiptare shkruajnë se kjo nuk është hera e parë që znj. Bregu komentohet për luksin e “shfrenuar”. Çmimet e shtrenjta të çantave, këpucëve dhe veshjeve të saj janë bërë shpeshherë objekt diskutimi.

Nga faqja zyrtare e “Jaguar” mësohet se kjo makinë që shihet në foto ka çmime të ndryshme, që variojnë nga 60 deri në 90 mijë euro.

/Objektiv.al/

Majli2

Majli3

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here