Inter turperohet perballë Sasuolos

Skuadra zikalter u shkaterrua ne transferten perball Sassuolas me rezultatin 3-1. Ishin vendasit qe kaluan te paret ne avantazh me ane te sulmuesit Simone Zaza ne minuten e 17-te. Dyfishimi nuk do te vonohej shume kur ne min e 30-te shenon Nicolas Sansone. Kaq mjafton dhe per pjesen e pare te lojes. Ne pjesen e

Skuadra zikalter u shkaterrua ne transferten perball Sassuolas me rezultatin 3-1. Ishin vendasit qe kaluan te paret ne avantazh me ane te sulmuesit Simone Zaza ne minuten e 17-te.

Dyfishimi nuk do te vonohej shume kur ne min e 30-te shenon Nicolas Sansone. Kaq mjafton dhe per pjesen e pare te lojes.

Ne pjesen e dyte Inter u mundua te ishte me dinamik dhe ngushton rezultatin me Icardin ne minuten e 83-te. Per ta vulosur sfiden mendoi Berardi nga pika e penalltise ne minuten e 90-te. Kaq mbyllet kjo sfide dhe Inter ende nuk ka dale nga kriza e rezultateve, duke u renditur momentalisht ne vendin e 12-te.