Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Inter prezanton uniformën e re

Inter prezanton uniformën e re

0 Komentet 🕔08.07.2014 - 13:31

Pasi siguroi shërbimet e Dodo dhe M’Vila klubi i Interit ka prezantuar edhe uniformën e re për sezonin 2014-2015, që starton në gusht.

Skuadra 18 herë kampione e Italisë i ka ruajtur ngjyrat historike të fanellës, zi dhe kaltër, madje kësaj rradhe i ka theksuar edhe më tepër, ndërsa risi është edhe pjesa e jakës.

Fanellat janë dizenjuar nga gjigandi amerikan Nike, ndërsa sponsor kryesor vijon të jetë kompania e gomave Pirelli.

/ Dorjan Gjepali /

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr