Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Indi, digjet e gjallë 11-vjeçarja

Indi, digjet e gjallë 11-vjeçarja

0 Komentet 🕔01.06.2013 - 10:32

Një vajzë 11 vjeçare indiane u dogj e gjallë nga dy gra, nënat e dy shoqeve të saj, të cilat dëshironin ta ndëshkonin për spiunim në lidhje me një vjedhje frutash në një kopësht në fshatin Balinali, shkruan agjensia e shtypit Pti.

Sipas hetimeve paraprake, vajza shkoi  të mërkurën e kaluar së bashku me dy shoqet e tjera, në pronën e një fshatari për të vjedhur disa shegë. Për arsye ende të paqarta, vogëlushja zbuloi më vonë identitetin e bashkëpunëtorëve të saj tek pronari i pemishtes, i cili menjëherë shkoi të informojë prindërit për incidentit.

Në vend që të ndëshkojnë të bijat e tyre për gjestin e pahijshëm, nënat kanë marrë një bidon me benzinë dhe kanë shkuar në shtëpinë e vogëlushes. Duke shfrytezuar faktin se fëmija ishte vetëm, ata e kanë lidhur, spërkatur me benzinë ​​dhe i kanë venë zjarrin.

Kur gjyshi arriti në vend, menjëherë dha alarmin. Edhe pse u transportua në spital, vajza vdiq pasi kishte djegie të rënda në të gjithë trupin e saj.

/Xhevahir Qardaku/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Shiu!
14°/6°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
11°/1°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Bore! Showers
-1°/-4°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Clear
-1°/-7°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-2°/-6°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Shiu!
6°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Bore!
-1°/-7°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore!
1°/-4°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214