Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Ikardi përfundimisht i Interit

Ikardi përfundimisht i Interit

0 Komentet 🕔10.07.2013 - 12:27

Sulmuesi argjentinas, Mauro Ikardi, e ka kompletuar transferimin e tij nga Sampdoria te Interi me një marrëveshje bashkëpronësie.

Sulmuesi shkëlqeu te Sampdoria edicionin e kaluar pasi erdhi nga akademia e Barcelonës dhe tani ka bërë një hap të madh në karrierën e tij duke kaluar në një klub më të madh. Ai ka nënshkruar kontratë pesëvjeçare me zikaltërit.

“Mauro Ikardi tani edhe zyrtarisht është lojtar i Interit. Sulmuesi argjentinas 20-vjeçar është blerë nga Sampdoria me një marrëveshje bashkëpronësie”, shkruan në faqen zyrtare të Interit.

“Unë jam i lumtur që kam ardhur këtu. Shpresoj të bëj më të mirën për ekipin dhe tifozët. Mezi po pres t’ia filloj sezonit të ri”, ka thënë Ikardi.

/Ariglon Pali/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E hënë E martë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Mostly Cloudy
10°/1°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Mostly Cloudy
11°/-1°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Mostly Cloudy
1°/-8°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-3°/-5°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Pjesërisht vranët
1°/-7°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
Array°/-11°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
1°/-6°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Bore! Showers
-2°/-6°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214