Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Ibrahimovic: Ronaldo është ndër më të mirët, jo më i miri

Ibrahimovic: Ronaldo është ndër më të mirët, jo më i miri

0 Komentet 🕔27.07.2013 - 10:00

Sulmuesi i PSG-së, Zlatan Ibrahimovic  ka thënë se ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo është ndër lojtarët më të mirë në botë, por jo më i miri nga të gjithë.

Para ndeshjes që do të zhvillojë PSG-ja me Los Blancos të shtunën në mbrëmje, 31-vjecari është shprehur se është normale që portugezi të lidhet me klubin e tyre  pasi ai e vlerëson shumë atë dhe e konsideron si ndër më të mirët.

Gjatë një konference ylli i PSG-së ka thënë se:  “Cristiano Ronaldo është një ndër lojtarët më të mirë në botë. Është shumë normale që ai të lidhet me PSG-në shumë shpesh, sepse projekti i këtij klubi është që të bëhet më i miri në Evropë dhe mundohet t’i mbledh të gjithë lojtarët e mirë”,.

Por, përkthyesi i pranishëm i mori fjalët e tij gabimisht, duke thënë se Ronaldo është më i miri në botë, Ibra ndërhyri dhe tha: “Jo, ai është një ndër më të mirët – jo më i miri”.

/Laugert Qosja/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Shiu!
14°/6°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
11°/1°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Bore! Showers
-1°/-4°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Clear
-1°/-7°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-2°/-6°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Shiu!
6°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Bore!
-1°/-7°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore!
1°/-4°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214