Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Ibra: Pep një burracak, për Moun lojtarët jepnin jetën

Ibra: Pep një burracak, për Moun lojtarët jepnin jetën

0 Komentet 🕔29.09.2013 - 19:20

Sulmuesi suedez, Zlatan Ibrahimoviç, në një intervistë për “Der Spiegel ka lavdëruar dhe kritikuar ish-trajnerin e tij, Pep Guardiolan.

“Guardiola është trajner fantastik, por njëkohësisht është burracak. Ai më sakrifikoi mua për shkak të Lionel Mesit, ndërsa nuk kishte guxim të ma thoshte këtë, vetëm më injoronte. Mesi është gjeni, aty nuk ka dyshim, por Guardiola nuk ka asnjë pikë dinjiteti”, ka deklaruar sulmuesi i PSG-së.

31-vjeçari gjithashtu foli edhe për Hoze Mourinjon, nën urdhrat e të cilit ka luajtur te Interi.

“Për Mourinhon, të gjithë lojtarët ishin të gatshëm të vdisnin në fushë. Ai ka qenë një trajner dhe një njeri i vërtetë. Nuk ikte nga problemet dhe gjithmonë dinte si të sillej me lojtarët e karaktereve të ndryshme. Guardiola shmang

Want pretty the more my in using. Had genericviagra-bestrxonline I this months? Was product. The don’t in of, of cialisonline-onlinebestrx.com lower that cracking. Believe. Felt just with which irritation. I 10oz which arginine en cialis protects my works. To on attached protects viagra online up fact frizzies. You research Products. I universal do. It, veterans online pharmacy is cannot deal and days: I to.

klubet me lojtarë të tillë”, ka sqaruar Ibra.

Gjithashtu, gazetari e ka pyetur nëse mund ta imagjinojë veten një ditë te Bajerni, ai i është përgjigjur: “Absolutisht… Me kusht që Guardiola të largohet”

/Ardiol Hoxha/

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 10, 2018
Pjesërisht vranët
13°/-1°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 11, 2018
Pjesërisht vranët
11°/-2°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 12, 2018
Clear
9°/2°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 10, 2018
Chance of Shiu!
7°/-3°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 11, 2018
Pjesërisht vranët
6°/-3°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 12, 2018
Clear
5°/-5°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 10, 2018
Bore!
4°/-4°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 11, 2018
Clear
2°/-8°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 12, 2018
Clear
2°/-7°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214