I dashuri i ri i Dhurata Dores

0

Këngëtarja e njohur Dhurata Dora është një ndër femrat më të komentuara të showbizit shqiptar , gjithcka e publikuar për të përbën interes për publikun.

Së fundmi është zbuluar i dashuri i saj i ri dhe këngetarja është kryefjala e mediave rozë.

Ai quhet Shkamb Vokshi dhe ështv menaxher në një klub nate në Kosovë . Cifti ka arritur që për një kohë të gjatë ta mbaje mjaft mirë marëdhënien e dashurisë larg medias .

th (1)

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here