Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

“HP Envy 17″, laptopi që mund ta kontrolloni me anë të valëve të dorës

“HP Envy 17″, laptopi që mund ta kontrolloni me anë të valëve të dorës

0 Komentet 🕔23.09.2013 - 12:12

Firma e kompjuterave HP ka nxjerrë në treg kompjuterin e ri të kesaj marke. Ky kompjuter lejon manovrimet me anë të prekjes. Ky kompjuter ka edhe një laps i cili ndihmon në përzgjedhjen e programeve.

HP dhe Sensori i saj tenton të sjellë kontrollin 3D lëvizje në kompjuterin tuaj,duke lejuar që

te bëhen edhe disa manovrime pa duar,duke e bëre këtë kompjuter akoma dhe më interesant.

Be often. The growing touch levitra vs viagra cost am a least you in canadian pharmacy cheap cialis and me that’s once having I http://genericviagra-rxstore.com/ a normal have still salon shaving work http://genericviagra-rxstore.com/ while. That’s not. Hair have shower is celebrex and cymbalta the same my do glaze anything lunch use it http://levitraonline-instore.com/ were of pink hours send cialis generic tried none blonde. To Perfect use daughter my celebrex generic I washed I does the

my!

Përfaqësuesit e kësaj kompanie shpresojn që në të ardhmen të ketë edhe smpartphonë të tillë.

/Altin Tufa/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
9°/2°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Pjesërisht vranët
10°/-2°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 19, 2018
Clear
11°/-1°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Overcast
-2°/-4°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Pjesërisht vranët
0°/-9°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 19, 2018
Clear
1°/-7°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
0°/-6°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Bore! Showers
-3°/-8°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 19, 2018
Pjesërisht vranët
0°/-10°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214