Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

“Holokausti: Plani i Hakmarrjes” synonte vrasjen e 6 milionë Gjermanëve

“Holokausti: Plani i Hakmarrjes” synonte vrasjen e 6 milionë Gjermanëve

0 Komentet 🕔20.01.2018 - 20:34

hebre

Zbulohet plani i disa Hebrenjve që planifikonin të vrisnin miliona Gjermanë, si hakmarrje për Holokaustin. Gjetja e disa kasetave të vjetra kanë zbuluar detaje të reja mbi këtë plan që synonte vrasjen e 6 milionë Gjermanëve, duke helmuar furnizimin me ujë të vendit,

Sipas raportimeve, ata planifikonin të helmonin ujin e pijshëm në qytetet e mëdha Gjermane, si Hamburg, Nuremberg, Frankfurt dhe Munih.

Avi Merkado, prodhues filmi, gjeti 10 kaseta të varrosura në një muze në Izrael, e në to detajohet se si ky grup partizanësh Hebrenj u formua pas Luftës së Dytë Botërore dhe sunimet e tyre për hakmarrjen ndaj Gjermanëve.

Regjistrimet, nuk janë dëgjuar kurrë në publik dhe mësohet se  janë në qendër të një dokumentari të ri me titull “Holokausti: Plani i Hakmarrjes”, i cili do të transmetohet për herë të parë më 27 janar.
Lajmi është raportuar për MAILONLINE ( Dailymail ) nga CLAUDIA JOSEPH .

Përgatiti: E.S.L

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E premte E shtunë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Shiu!
10°/4°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 14, 2018
Chance of Shiu!
16°/7°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Shiu!
15°/6°
Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Chance of Bore! at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Chance of Bore!
1°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 14, 2018
Bore!
-1°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Bore!
-1°/-3°
Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Chance of Bore! at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Chance of Bore!
1°/-6°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 14, 2018
Bore! Showers
3°/-1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Chance of Shiu!
5°/-1°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214