Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Hollande: Fokus për Sirinë, zgjidhja politike

Hollande: Fokus për Sirinë, zgjidhja politike

0 Komentet 🕔29.08.2013 - 13:09

Presidenti francez, Francois Hollande tha sot se në fokus për Sirinë duhet të jetë zgjidhja politike. Kjo, sipas tij mund te arrihet vetëm me ndërhyrjen e ndërkombëtarëve për ndalimin e vrasjeve dhe përkrahjen e opozitës.

“Çdo gjë duhet bërë për të arritur një zgjidhje politike, por kjo mund të ndodhë nëse koalicioni opozitar arrin të paraqitet si alternativë me fuqinë e duhur”, tha Hollande.

/Jola Llozhi/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on April 19, 2018
Clear
26°/12°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on April 20, 2018
Clear
27°/11°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on April 21, 2018
Clear
24°/10°
Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on April 19, 2018
Clear
23°/11°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on April 20, 2018
Clear
22°/8°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on April 21, 2018
Clear
23°/9°
Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on April 19, 2018
Clear
22°/11°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on April 20, 2018
Clear
23°/8°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on April 21, 2018
Clear
23°/8°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr