Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Hiena të rrjeteve sociale! Reagon ashpër këngëtarja (FOTO LAJM)

Hiena të rrjeteve sociale! Reagon ashpër këngëtarja (FOTO LAJM)

0 Komentet 🕔09.10.2018 - 15:24

 

 

Pas ngjarjes së ndodhur në lokalin në Ish Bllok të premten e shkuar, këngëtarja Elvana Gjata ka qenë më shumë se kurrë në qendër të vëmendejs.

Shkak kjo pasi në këtë ngjarje kriminale me një person të vrarë dhe dy të plagosur u përfshi dhe i dashuri i saj biznesmen.

363715

Gjithashtu në vendin e ngjarjes ndodhej dhe Elvana. Teksa sulmet ndaj saj nuk kanë sosur dhe vetë këngëtarja u largua nga Shqipëria, Albërie Hadërgjonaj I ka dalë në krah.

“Kjo është Elvana. Të tjerat janë vrer i “hijenave të rrjeteve sociale”, ka shkruar ajo në një postim në Instastory.

/Albeu.com/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E premte E shtunë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Shiu!
10°/4°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 14, 2018
Chance of Shiu!
16°/7°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Shiu!
15°/6°
Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Chance of Bore! at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Chance of Bore!
1°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 14, 2018
Bore!
-1°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Bore!
-1°/-3°
Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Chance of Bore! at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Chance of Bore!
1°/-6°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 14, 2018
Bore! Showers
3°/-1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Chance of Shiu!
5°/-1°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214