Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Hetimet: Shumaker ishte 8 metra jashw piste

Hetimet: Shumaker ishte 8 metra jashw piste

0 Komentet 🕔09.01.2014 - 15:32

Legjenda e sportit automobilistik “Formula 1” Majkel Shumaker vazhdon të jetë në gjendje kome I shtruar në klinikën “Grenobel” në Francë. Hetimet më të fundit në lidhje me aksidentin e tij nxorrën fakte të reja në dritë. Imazhet e marra nga kamera e vendosur në helmetën e gjermanit tregojnë se ai ishtë tetë metra jashtë pistës në momëntin e aksidentit.

“Shumaker ka qënë duke berë ski me shpejtesi brenda normave, por shkak për aksidentin është bërë përplasja e një prej slitave të tij më një shkëmb”- pohon prokurori I ccështjes.

Ndërkoh bashkëshorja e tij, Korina ka apeluar për respekt nga ana e medias. Ajo kërkon nga media të qëndroje jasht spitalit dhe larg ccështjes “Shumaker” që të mos ndikojnë tëk mjeket.

Mikael Shumaker, 7 hërë kampion bote në “Formula 1” pësoi një aksident gjatë kohës që ai bëntë ski në kompleksin “Meribelit” më date 27 dhjetor. Ai ndodhet në gjëndje kome në klinikë, ndërkoh jashtë saj fansat dhe mbështetësit vazhdojnë të presin dhe japin mesazhe sensibilizuese për idhullin e tyre.

/Blerand Ismaili/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 19, 2019
Shiu!
14°/5°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 20, 2019
Chance of Shiu!
13°/2°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Mostly Cloudy
14°/4°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 19, 2019
Bore!
2°/-1°
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on January 20, 2019
Overcast
3°/-1°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Bore!
1°/-3°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 19, 2019
Pjesërisht vranët
4°/-2°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on January 20, 2019
Mostly Cloudy
4°/-2°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Mostly Cloudy
3°/-2°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214