Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Herman Van Rompuy me 1 korrik viziton Kosovën

Herman Van Rompuy me 1 korrik viziton Kosovën

0 Komentet 🕔27.06.2013 - 11:10

Presidenti i Këshillit Evropian, Herman Van Rompuy, do të vizitojë Republikën e Kosovës më 1 korrik.

“Epoka e re”, një burim i besueshëm ndërkombëtar bën me dije se Rompuy gjatë qëndrimit të tij në Kosovë pritet të takohet me drejtuesit më të lartë të institucioneve të vendit, me të cilët do të bisedojë  për gjendjen politike, për zbatimin e marrëveshjes së arritur në Bruksel ndërmjet Kosovës dhe Serbisë si dhe për agjendën evropiane.

/Enkeleda Cami/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr