Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Helmohen 47 dasmorë në Fier

Helmohen 47 dasmorë në Fier

2 Komentet 🕔27.08.2013 - 12:25

Gjatë një dasme në fshatin Cakran të Fierit janë helmuar 47 persona nga  ushqimi që kanë konsumuar.

Personat e intoksikuar janë shtruar menjëherë në spitalin rajonal të Fierit. Mjekët kanë thënë se rreth 80% e dasmorëve kanë shfaqur probleme të helmimit, ku 47 prej tyre janë duke marrë mjekim në spital.

Policia e Fierit  është duke kryer hetimet  e nevojshme, ndërsa dasmorët janë shprehur se helmimi i tyre ka ardhur si pasojë e mishit të konsumuar.

/Ariana Saraçi/

2 Komentet

 1. 🕔 12:29, 27.Aug 2013

  Ermira

  waaaa cfare fatkeqesie. imagjino te shkosh ne dasem dhe te helmohesh. per keto duhet te nisin hetime, dhe shteti qe eshte shtet, duhet te vere para pergjigjesise ata qe rrezikojne jeten e personave te tjere.

  reply comment
 2. 🕔 21:33, 27.Aug 2013

  Faslli Fllucka

  Mos u skandalizo mi Ermira. Kur te shkosh ne dasem merre buken me vete :p

  reply comment

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E premte E shtunë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Shiu!
10°/4°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 14, 2018
Chance of Shiu!
16°/7°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Shiu!
15°/6°
Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Chance of Bore! at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Chance of Bore!
1°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 14, 2018
Bore!
-1°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Bore!
-1°/-3°
Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Chance of Bore! at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Chance of Bore!
1°/-6°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 14, 2018
Bore! Showers
3°/-1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Chance of Shiu!
5°/-1°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214