Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Harrison: Januzaj, Cristiano Ronaldo i ri i Manchesterit

Harrison: Januzaj, Cristiano Ronaldo i ri i Manchesterit

0 Komentet 🕔21.08.2013 - 10:37

Talenti shqiptar i futbollit i lindur në Belgjikë Adnan Januzaj, mjaft i përfolur së fundmi për çështjen e zgjedhjes së skuadrës përfaqësuese, ka marrë vlerësime maksimale nga trajneri legjendar i Manchester United, Eric Harrison.

Harrison ka mbetur i impresionuar me talentin e Januzajt gjatë turneut parasezonal me “Djajtë e Kuq” ku ka theksuar se Adnan Januzaj, mund të jetë Cristiano Ronaldo i ri i Manchesterit.

“Januzaj është një futbollist i magjishëm dhe mendoj se është i njëjtë me Cristiano Ronaldon. Ai mund të kalojë pa problem kundërshtarët dhe së bashku me Wilfried Zaha mendoj që i shtojnë shumë cilësi skuadrës”, ka thënë Harrison.

 

/Elona Tereziu/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E shtunë E diel
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on April 27, 2018
Clear
30°/16°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on April 28, 2018
Chance of a Thunderstorm
31°/16°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on April 29, 2018
Clear
31°/15°
Sot E shtunë E diel
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on April 27, 2018
Clear
24°/10°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CEST on April 28, 2018
Chance of Shiu!
28°/13°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on April 29, 2018
Clear
28°/13°
Sot E shtunë E diel
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on April 27, 2018
Clear
28°/12°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on April 28, 2018
Clear
29°/12°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CEST on April 29, 2018
Pjesërisht vranët
29°/12°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr