Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Hamshik kërkon të qëndrojë tek Napoli

Hamshik kërkon të qëndrojë tek Napoli

0 Komentet 🕔23.05.2013 - 11:41

Sllovaku Marek Hamshik ka pohuar se dëshiron të qëndrojë tek skuadra e Napolit të paktën edhe për një sezon tjetër.

 Megjithëse mesfushori ishte një nga lojtarët e kërkuar të merkatos, a i ka mbyllur derën mjaft ekipeve me emër vetëm e vetëm për të qëndruar në “San Paolo”.

Gjatë një interviste për “Calciomercato”, sllovaku ka shtuar se dëshiron të qëndrojë tek Napoli pasi ai e konsideron këtë qytet si shtëpinë e tij të lindjes dhe se është një krenari që është pjesë e një skuadre kaq të mirë dhe që ka mbështetjen e shokeve të skuadrës.

Për mesfushorin Hamshik interesohen shumë klube si Inter, Milan, Mançester Siti, Paris SG etj.

/Dorjan Gjepali/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Overcast
10°/3°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 14, 2018
Chance of Shiu!
15°/8°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Shiu!
15°/6°
Sot E premte E shtunë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Pjesërisht vranët
3°/-3°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 14, 2018
Bore!
-1°/-3°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Bore!
-1°/-4°
Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Mostly Cloudy
2°/-6°
It is forcast to be Ice Pellets at 7:00 PM CET on December 14, 2018
Ice Pellets
2°/-2°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Chance of Shiu!
5°/0°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214