Guarin nuk ikën

0

Mesfushori i Interit, Fredi Guarin, ka bërë të ditur se ai nuk e ka ndërmend të largohet nga klubi gjatë kësaj vere.
“Unë e shoh veten me fanellën e Interit përsëri këtë sezon. Unë gjithmonë e kam parë vetën me Interin.

Që nga momenti kur kam ardhur këtu kam qenë i fokusuar për të dhënë gjithçka për këtë fanellë. Tani nuk është koha për të menduar për ekipe tjera. Për momentin po mendoj vetëm për Interin dhe të bëj një sezon të mirë me bashkëlojtarët e mi”, ka deklaruar Guarin.

Guarin ka qenë një nga pikat me të forta të Interit të kaluar për të kanë shfaqur interesim shumë klube ku më aktivi ka qenë Totenhemi.

/Ariglon Pali/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here