Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Guardiola: Dyshja Mesi-Nejmar do të funksionojë

Guardiola: Dyshja Mesi-Nejmar do të funksionojë

0 Komentet 🕔05.07.2013 - 10:52

Ish-trajneri i Barcelonës, Pep Guardiola, ka thënë se Mesi dhe Nejmar do të kombinohen shumë mirë me njëri-tjetrin. Ai e ka cilësuar “pleshtin” si më të mirin e të gjitha kohërave.

Shumë kritikë kanë vënë në pikëpyetje partneritetin e Mesit dhe Nejmarit, por Guardiola i ka hequr të gjitha dyshimet. “A do të përshtaten Mesi dhe Nejmar? Lojtari më i mirë i të gjitha kohërave përkrah një futbollisti të shkëlqyer? Jam i sigurt se ata do të funksionojnë së bashku”, thotë trajneri i ri i Bajernit të Mynihut.

“Barcelona dhe Spanja kanë përfituar shumë nga gjatësia e suksesit. Nuk është e pa zakontë humbja e Spanjës nga Brazili, pasi ata duhej të humbin dikur. Mosha do t’iu zë, por kombëtarja ka të ardhme të ndritur. Trajnerët e futbollit spanjollë punojnë shumë mirë me të rinjtë dhe me talentin që ata kanë, nuk jam i brengosur”, shtoi më tej Pep Guardiola.

/Ariglon Pali/

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 22, 2018
Chance of a Thunderstorm
28°/17°
It is forcast to be Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 23, 2018
Thunderstorm
23°/15°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CEST on May 24, 2018
Chance of Shiu!
25°/14°
Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 22, 2018
Chance of a Thunderstorm
24°/13°
It is forcast to be Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 23, 2018
Thunderstorm
24°/13°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 24, 2018
Chance of a Thunderstorm
24°/13°
Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 22, 2018
Chance of a Thunderstorm
27°/13°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 23, 2018
Chance of a Thunderstorm
27°/13°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 24, 2018
Chance of a Thunderstorm
24°/12°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr